1

aplikant

Komercijalista Puno radno vreme

na MEDIX TECHNOLOGIE DOO u Kruševac (Poslato na 30-10-2019)

MEDIX TECHNOLOGIE DOO
Kruševac, Lipljanska 69/18
tel. 066/470-270
e-mail: casadalux@gmail.com

Komercijalista
mesto rada: svi gradovi na teritoriji Republike Srbije, na određeno vreme, nakon 6 meseci postoji mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme
3 izvršioca

Opis posla: prezentovanje i prodaja našeg asortimana na terenu.

USLOVI: IV stepen stručne spreme, 3 meseca radnog iskustva; obavezna dozvola B kategorije; obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prodaje; profesionalan i korektan odnos prema kupcima; dobra komunikacija i pregovaračke veštine, posvećenost i samoinicijativa; prodajne i prezentacione veštine; spremnost za rad na terenu (Republike Srbije); komunikativnost, odgovornost i samostalnost u radu, timska saradnja; entuzijazam u poslu; poželjno korišćenje sopstvenog vozila u prvih 6 meseci rada. Od nas možete očekivati: redovnu i tačnu isplatu zarade, stalni radni odnos, rad od pet dana u nedelji, dobre uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju, kontinuiranu edukaciju u vezi postojećih i novih proizvoda. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu poslati radnu biografiju na gorenavedenu imejl-adresu ili se javiti putem telefona, osoba za kontakt: Marko Stanimirović.

Skoro postavljeni poslovi MEDIX TECHNOLOGIE DOO

Pregledano: 909 puta