0

Aplikacija

Dispečer u medjunarodnom transportu Puno radno vreme

na Partners & Orka u Subotica (Poslato na 30-10-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmom koja se bavi međunarodnim transportom, potražuje radnike na poziciji :

Dispečer u međunarodnom transportu

Mesto obavljanja posla: Subotica

Opis posla: – Učešće u izradi redova vožnje u putničkom prevozu – Primanje poziva i organizovanje vozača – Pomaganje vozačima pri pronalaženju – Vođenje dokumentacije koja je potrebna pri obavljanju špediterskih obaveza
Uslovi: – Srednja stručna sprema(poželjno: saobraćajni ili fakultet sličnog usmerenja) – Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika – Obavezno je poznavanje rada na računaru (MS office i browser tools)
-Posedovanje vozačke dozvole “B“kategorije-aktivni vozač
Nudimo: – Pozitivno radno okruženje – Mogućnost učenja i stručnog usavršavanja – Timsku podršku – Stimulativnu zaradu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

telefoni:
060 33 13 666
060 32 999 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 92 puta