0

Aplikacija

PIZZA MAJSTOR Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 31-10-2019)

PIZZA FACTORY, poznata picerija iz Beograda, radi zakupa oglasnog prostora potražuje:
PIZZA MAJSTOR
Mesto rada: Beograd

Opis posla :
– Izrada svih vrsta pizza
- Pravljenje soseva i filovanje
- Održavanje higijene kuhinje i svog pribora potrebnog za rad

Uslovi rada:
- Minimum III stepen stručne spreme
- Neophodno radno iskustvo, min 3 godine

Obezbeđeno:
- Redovna zarada – 60.000rsd do 65.000rsd zavisno od iskustva, stručnosti
- Oprema za rad
- Ugovor na određeno vreme, sa tendencijom stalnog zaposlenja
- 8h rada
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs
telefon: 064/650 30 15
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 15 dana.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 55 puta