0

Aplikacija

Direktor Puno radno vreme

na USTANOVA KULTURE I OBRAZOVANjA „NARODNI UNIVERZITET SVETOZAR MARKOVIĆ“ u Beograd (Poslato na 31-10-2019)

USTANOVA KULTURE I OBRAZOVANjA „NARODNI UNIVERZITET SVETOZAR MARKOVIĆ“, Beograd

Na osnovu člana 35 stav 2,3,4,6,7,8 i člana 36 stav 1 i 2 Zakona o kulturi („Sl.Glasnik RS broj 72/2009, 13/16, 30/16- ispr.“),članova 18. stav 1,2,3,4,5,6 i člana 19 stav 1 i 2 Statuta „NU Svetozar Marković“ broj 30/2019 od 03.07.2019.godine,i odluke upravnog odbora br 55/2019 od 25.10.2019,Upravni odbor NU Svetozar Marković

OGLAŠAVA

JAVNI KONKURS ZA IZBOR DIREKTORA NA PERIOD OD ČETIRI GODINE
USTANOVE KULTURE I OBRAZOVANjA „NARODNI UNIVERZITET SVETOZAR MARKOVIĆ “

Podaci o ustanovi: USTANOVE KULTURE I OBRAZOVANjA „NARODNI UNIVERZITET SVETOZAR MARKOVIĆ“, Ul.Ustanička 66, Beograd, PIB:100381952, Matični broj:07028458.

Opis poslova:
Direktor ustanove rukovodi i organizuje rad ustanove,donosi akt o organizaciji i sistematizaciji poslova i druga opšta akta u skladu sa zakonom i statutom ustanove, izvršava odluke upravnog odbora ustanove, zastupa ustanovu,stara se o zakonitosti rada ustanove,odgovoran je za sprovođenje programa rada ustanove,odgovoran je za materijalno-finansijsko poslovanje ustanove i vrši druge poslove utvrđene zakonom i statutom ustanove.

USLOVI:
Na osnovu člana 36 stav 1 i 2 Zakona o kulturi („Sl.Glasnik RS broj 72/2009, 13/16, 30/16- ispr.“) kandidat za direktora je obavezan :da ima visoko obrazovanje stečeno na studijama trećeg stepena(doktor nauka), drugog stepena (master akademske specijalističke akademske studije, specijalističke strukovne studije, magistar nauka), odnosno na osnovnim studijama u trajanju od najmanje četiri godine, (da dostavi overenu kopiju diplome ili uverenja o stečenoj stručnoj spremi),da ima pet godina radnog staža(overenu kopiju radne knjižice ili potvrdu poslodavca) i da kao sastavni deo konkursnedokumentacije priloži plan i program rada ustanove u naredne četiri godine.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova oglasa poslati u roku od 10 (deset) dana od dana objavljivanja oglasa na sledeću adresu:NU Svetozar Marković“, Ul.Ustanička 66, Beograd.

Javni konkurs sprovodi Upravni odbor koji će sa kandidatima koji ispunjavaju uslove iz konkursa obaviti razgovor.

Ovaj konkurs se objavljuje na sajtu Nacionalne službe za zapošljavanje i u dnevnim novinama Alo od 30.10.2019. godine.

Neblagovremene, nedopuštene, nerazumljive ili nepotpune prijave i prijave uz koje nisu priloženi svi dokazi, neće se razmatrati i biće odbačene.

Dodatne informacije mogu se dobiti putem telefona 011/3445957.

Rok za dostavljanje prijava je
08.11.2019.

Pregledano: 1065 puta