0

Aplikacija

Rukovodilac/ Šef voznog parka Inostranstvo

na Partners and Orka u Herceg Novi, Crna Gora (Poslato na 31-10-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta- Omorika Montenegro iz Crne Gore,radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:
Rukovodilac/ Šef voznog parka

Mesto zaposlenja: Herceg Novi, Crna Gora

USLOVI:
• Visoka/Viša stručna sprema ili relevantno iskustvo
• Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima i rada sa vozačima
• Odlične organizacione i komunikacijske veštine
• Napredno poznavanje rada u MS Office paketu
• Prednost dobro poznavanje engleskog jezika, pisanog i usmenog
• Vozačka dozvola B i C kategorije poželjno
• Da osoba nije osuđivana i krivično gonjena

OPIS POSLA:
• Organizacija rada vozača u skladu sa dnevnim operativnim planom
• Vodi računa o tehničkoj ispravnosti voznog parka
• Praćenje potrošnje goriva i kontrola svih računa vezanih za gorivo
• Vrši selekciju i odabir novih vozača
• Stara se o optimalnom broju vozača
• Prima prijavu kvara, otvara naloge i organizuje popravku
• Organizuje i prati servise
• Organizuje, nabavlja i stara se o nabavci prateće opreme za vozila
• Obezbeđuje dovoljan broj vozača prema planu otpreme robe
• Vođenje evidencije i izveštavanje o angažovanim vozilima, pređenim relacijama, cenama i primljenim računima
• Kontinuirano praćenje podataka o kretanju vozila prema dnevnom operativnom planu transporta
• Izdavanje putnih naloga vozačima teretnih vozila, obrada istih i kontrola tahografskih uložaka
• Vođenje računa o optimalnoj opterećenosti vozila
• Održavanje zapisa transporta (dnevni izveštaji o broju angažovanih vozila i vozača, praćenje potrošnje goriva, dnevno, nedeljno i mesečno izveštavanje)

OČEKUJEMO:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno
-Ugovor o radu na neodređeno vreme
-Lekarski pregled
-Opremu za rad
-Zarada zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica
-Smeštaj za lica koja nisu iz Crne Gore
-Ishranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo, kopiju pasoša) mogu proslediti na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: +381641260055 (viber) +38160-32-999-34 011/2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 99 puta