3

Aplikacija

Konobar/ica Inostranstvo

na Partners and Orka u Gospić,Republika Hrvatska (Poslato na 31-10-2019)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, ekskluzivni kafić u Hrvatskoj, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Konobar/Ica Hrvatska
Mesto rada: Hrvatska, Gospić (Ličko-senjska županija)

Opis posla:
- Poslužujivanje pića
- Primanje narudžbina i naplata računa
- Dodatne ugostiteljske dužnosti
- Dočekivanje gostiju
Profil kandidata:
-Energična, brza i dobro organizovana
-Komunikativna i ljubazna
-Fleksibilna i uslužna osoba

Uslovi rada:
-SSS (poželjno ugostiteljskog smera)
-Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Obezbeđeno je:
-Početna mesečna zarada od 500 evra pa naviše, za kandidate sa radnim iskustvom veća zarada
-Obezbeđen/plaćen smeštaj sa svim troškovima- (stan za jednu osobu)
-Ugovor o radu
-Oprema za rad
-Posao na duži vremenski period
-Izrada radnih papira o trošku poslodavca za kandidate koji ne poseduju EU pasoš
-Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs
ili na telefone:
+381 64 126 00 55 (viber)
+381 60 32 999 34
011/ 26 83 486
ili mogu doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd od 9 do 16h svakog radnog dana

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 88 puta