2

Aplikacija

Poslovni sekretar Puno radno vreme

na GiGroup HR Solutions d.o.o. u Beograd (Poslato na 31-10-2019)

Kancelariji Javnog beležnika u Beogradu potrebna je osoba za rad na poziciji Poslovni sekretar:

Opis posla

Izdavanje računa (izrada faktura i gotovinskih, naplata gotovinom i karticom, kao i izrada predračuna)
Vođenje evidencije dnevnih izveštaja i specifikacije pazara
Prijem stranaka
Posluživanje stranaka po potrebi kao i priprema pića
Evidencija broja overa potpisa na mesečnom nivou kroz tabelu
Evidencija tabele ostavinskih rasprava kao i praćenje naplate taksi
Nabavka kancelarijskog materijala
Zavođenje pošte, prijem i slanje (evidencija kroz knjige dolazne i odlazne pošte), odgovaranje na dopise po nalogu beležnika
Svakodnevna predaja pazara u banku
Ostali administrativni poslovi po nalogu beležnika

Zahtevi:

Završena srednja škola (IV stepen)
Znanje engleskog jezika
Komunikativnost i motivisanost

Uslovi rada:

Fiksna plata + bonus
Radno vreme: 9-17h (vikendi slobodni)

Za više informacija pozvati na broj 062/405-789 ili CV poslati na mail regrutacija@gigroup.com

Skoro postavljeni poslovi GiGroup HR Solutions d.o.o.

Pregledano: 172 puta