0

Aplikacija

Zavarivač Puno radno vreme

na TIM-COP DOO u Temerin (Poslato na 01-11-2019)

TIM-COP DOO TEMERIN

Adresa poslodavca: Partizanska bb, 21235 Temerin

zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

ZAVARIVAČ

Više izvršioca

OPIS POSLOVA:

Razumevanje konstrukcione i tehnološke dokumentacije

Sastavljanje i zavarivanje podsklopova i sklopova

Pridržavanje definisanog tehnološkog postupka zavarivanja

Manipulacija predmetima rada u skladu sa definisanim tehnološkim postupkom

Samokontrola obavljenog posla

Vodi računa o stanju mašina i pomoćnog pribora u toku i nakon izvršenog posla

Vodi računa o pravilnoj upotrebi pomoćno-potrošnog materijala

Sprovodi propisane mere protiv-požarne zaštite

Uslovi rada i ostali uslovi :

Iskustvo na poslovima zavarivanja (MAG/MIG postupak zavarivanja)

Poželjna srednja stručna sprema – KV/VKV bravar ili sertifikat zavarivača

Sklonost ka timskom radu

Istrajnost u poslu

rad u timskom i dinamičnom okruženju.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor i testiranje

Prijave sa biografijom slati do 30.11.2019. godine, na E-mail adresu: office@timcop.com sa naznakom za prijavu za posao i navođenjem za koje radno mesto se konkuriše ili putem pošte .

Rok važenja
30.11.2019.

Skoro postavljeni poslovi TIM-COP DOO

Pregledano: 87 puta