0

Aplikacija

Magacioner - Viljuškarista Puno radno vreme

na Bane MPI u Sombor (Poslato na 02-11-2019)

Fabrika „Bane“ iz Sombora bavi se proizvodnjom okova za vrata i prozore.
Proizvodimo:
• brave za drvena i metalna vrata,
• cilindre,
• katance,
• bravice,
• kvake.

Potreban nam je: Magacioner – Viljuškarista
Mesto rada - Sombor

POSEBNI USLOVI:
 III/IV stepen stručne spreme tehničkog smera;
 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
 vozačka dozvola B kategorije;
 osposobljenost za rad na viljuškaru;
 rad na računaru;
 samostalnost i rad u timu;
 preciznost i odgovornost u radu;
 dobra komunikacija sa saradnicima.

OPIS POSLOVA:
 prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu);
 pravilno održavanje postojeće robe u magacinu;
 vršenje popisa robe;
 izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije;
 utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema;
 održavanje magacinskog prostora;
 prenos robe i materijala;
 kontrola tehničke ispravnosti viljuškara;
 vodjenje potrebne evidencije;;
 obavljanje i ostalih poslove po nalogu predpostavljenog.

Prijavu (CV) dostaviti:
1. poštom,
2. elektronskim putem na e-mail: hr@bane.rs ili
3. lično na adresu: BANE MPI DOO , Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161

Rok za prijavu: do popunjavanja radnog mesta.

Skoro postavljeni poslovi Bane MPI

Pregledano: 80 puta