0

Aplikacija

Tehnolog Puno radno vreme

na Bane MPI u Sombor (Poslato na 02-11-2019)

Fabrika „Bane“ iz Sombora bavi se proizvodnjom okova za vrata i prozore.
Proizvodimo:
• brave za drvena i metalna vrata,
• cilindre,
• katance,
• bravice,
• kvake.

Potreban nam je: Tehnolog
Mesto rada - Sombor

POSEBNI USLOVI:
 VII stepen stručne spreme - tehnologija, hemijsko inženjerstvo;
 rad na računaru - , Word, Excel;
 znanje engleskog jezika;
 poželjna vozačka dozvola B kategorije;
 samostalnost i rad u timu;
 preciznost i odgovornost u radu;
 dobra komunikacija sa saradnicima.

OPIS POSLOVA:
 poznavanje tehnologije elektro cinkovanja, niklovanja ii eloksaže;
 praktičan rad u laboratoriji;
 prijem radnog naloga i operativno planiranje proizvodnje, realizacija radnog naloga, nadzor i kontrola proizvodnje, zatvaranje radnog naloga;
 provera stanja sirovina i kontrola kvaliteta sirovina i proizvoda;
 sprovođenje i verifikacija efektivnosti korektivnih mera;
 izveštavanje i preporuka u smislu unapređivanja proizvodnje sa aspekta galvanske zaštite;
 projektovanje režima rada i normativa za ostvarivanje karakteristika proizvoda;
 izvršavanje aktivnosti u skladu sa propisanom dokumentacijom sistema;
 stručna podrška prodaji;
 uspostavlja primenu i održavanje dokumentovanog sistema kvaliteta usklađenog sa zahtevima međunarodnih standarda i preispitivanja istog.

Prijavu (CV) dostaviti:
1. poštom,
2. elektronskim putem na e-mail: hr@bane.rs ili
3. lično na adresu: BANE MPI DOO , Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161

Rok za prijavu: do popunjavanja radnog mesta.

Skoro postavljeni poslovi Bane MPI

Pregledano: 146 puta