0

Aplikacija

Portir Puno radno vreme

na Bane MPI u Sombor (Poslato na 02-11-2019)

Fabrika „Bane“ iz Sombora bavi se proizvodnjom okova za vrata i prozore.
Proizvodimo:
• brave za drvena i metalna vrata,
• cilindre,
• katance,
• bravice,
• kvake.

Potreban nam je: Portir
Mesto rada: Sombor

POSEBNI USLOVI:
 licenca za službenika obezbeđenja;
 izvod iz kaznene evidencije (uverenje iz MUP-a da nije osuđivan);
 uverenje iz suda (da kandidat nije pod istragom);
 radno sposoban (psihički, fizički i zdravstveno sposoban);
 stručni ispit iz protivpožarne zaštite;
 sposobnost za rad u stresnim situacijama;
 predanost i lojalnost;

OPIS POSLOVA:
• angažovanje tokom cele nedelje;
• fizičko obezbeđenje objekta, opreme i robe koje se nalazi u objektu;
• vrši obilazak prostorija i imovine koji se nalaze u objektu;
• upozorava pretpostavljene o zapaženim nepravilnostima i nedostacima koji otežavaju poslove na obezbeđenju objekta;
• kontroliše identitet lica koja ulaze u objekat i sprečava neovlašćene ulaske i boravak u objektu koji obezbeđuje;
• preduzima predviđene mere u slučaju požara ili napada na objekat i o tome obaveštava odnosno poziva nadležne organe radi intervencije (vatrogasnu službu, organe javne bezbednosti itd.);
• primenjuje preventivne mere zaštite u skladu sa zakonom;
• obezbeđivanje objekta u idealnim uslovima;
• vrši kontrolu funkcionisanja sistema video nadzora;
• rukovanje protiv požarnom zaštitom;
• redovna kontrola pristupa objekta;
• rad se obavlja uz prisustvo psa;
• obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenih.

Prijavu (CV) dostaviti:
1. poštom,
2. elektronskim putem na e-mail: hr@bane.rs ili
3. lično na adresu: BANE MPI DOO , Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161

Rok za prijavu: do popunjavanja radnog mesta.

Skoro postavljeni poslovi Bane MPI

Pregledano: 192 puta