14

Aplikacija

Trgovac-prodavac u maloprodajnom objektu Puno radno vreme

na Trgovina Matejić DOO u Kruševac (Poslato na 05-11-2019)

Trgovac- Prodavac u maloprodajnom objektu
Mesto rada : Kruševac

Opis posla:
• Obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima
• Pakovanje i pripremanje robe za slanje brzom poštom
• Obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe
• Uređivanje prodajnog prostora
Uslovi za prijavu:
• SSS (srednja stručna sprema)-Srednja škola – IV stepen (4 godina)
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom
• Poželjno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

Probni rad sa mogućnošću prijem u stalni radni odnos,
Redovna primanja,
Rad u stabilnoj firmi,
Rad u dinamičnom okruženju, dobre uslove rada, i pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite CV-a na email: info@matejic.rs

Skoro postavljeni poslovi Trgovina Matejić DOO

Pregledano: 296 puta