1

aplikant

Radnici fizičko-tehničkog obezbeđenja Puno radno vreme

na Inex plus d.o.o. Beograd u Beograd (Poslato na 06-11-2019)

Radnici u službi fizičko-tehničkog obezbeđenja
više izvršilaca u Beogradu
Opis posla:
• Obezbeđenje objekata u smenskom radu
• Čuvanje objekata, postrojenja i imovine
• Onemogućavanje pristupa neovlašćenim licima u objekte i prostorije
• Sprovođenje mera kojima se obezbeđuje nesmetano obavljanje rada
• Otkrivanje i sprečavanje pojava koje mogu ugroziti bezbednost imovine i ljudi
Od kandidata/kandidatkinja očekujemo:
• Minimum III stepen obrazovanja
• Aktivan rad u oblasti obezbeđenja objekata
• Pouzdanost, dinamičnost i odgovornost
• Uredna krivična evidencija
• Da je kandidat psihofizički sposoban za obavljanje navedenog posla, a po odredbama Zakona o privatnom obezbeđenju
Veštine i osobine:
• Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
• Profesionalizam i predanost u poslu
• Poželjan je PPZ kurs i kurs u rukovanju vatrenim oružjem
• Poželjno da poseduje licencu za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite sa ili bez oružja
Nudimo Vam:
• Redovnu isplatu zarada
• Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Skoro postavljeni poslovi Inex plus d.o.o. Beograd

Pregledano: 50 puta