2

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na DND COMMERCE DOO u Beograd (Poslato na 07-11-2019)

DND COMMERCE DOO Beograd

Poslodavac se bavi distribucijom medicinskih sredstava i generalni je zastupnk vodećih svetskih proizvođača iz oblasti pakovnog materijala za sterilizaciju, aparata za sterilizaciju, kao i ostalog potrošnog materijala. Više o distributivnom programu, možete se informisati na Web stranici www.dndcommerce.rs

Zaduženja:
1.Prijem, manipulacija i izdavanje robe
2.Vođenje ulazno-izlazne dokumentacije
3.Prevoz robe do krajnjih korisnika na terioriji RS
4.Održavanje magacinskih prostorija
Uslovi:
IV stepen stručne spreme
Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije(iskusan, aktivan vozač)
Poznavanje rada na računaru i osnovno znanje Engleskog jezika
Poželjno radno iskusvo na istim ili sličnim pozicijama
Poželjno: Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova i Odgovoran pristup poslu

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede na E-mail adresu poslodavca:

zaposlenje@dndcommerce.rs

Obavezno naznačiti u Subject-u mejla: Magacioner

Rok važenja
05.12.2019.

Skoro postavljeni poslovi DND COMMERCE DOO

Pregledano: 84 puta