0

Aplikacija

Doktor/ka interne medicine za rad u domu za stara lica Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 08-11-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Gerontološki centar “Agape” radi potražnju za radnicima na pozicijama:
Doktor/ka interne medicine za rad u domu za stara lica
Lokacija rada: Zaplanjska 86/G, Beograd
Opis posla:
– Lečenje i pregled pacijenata u skladu sa zahtevima posla
– Praćenje zdravstvenog stanja pacijenata i praćenje vitalnih funkcija
- Kontrolisanje i upravljanje medicinskom dokumentacijom
– Obavljanje vizite
– Posmatranje i beleženje stanja pacijenata
Uslovi rada:
- Završen Medicinski fakultet , poželjno specijalizacija iz interne medicine
-Minimum 3 do 5 godina radnog iskustva na poslovima doktora/ke interne medicine
-Spremnost za rad na duži vremenski period
-Mogu konkurisati lica u penziji
Nudi se:
-Radno vreme u dve smene
-Visokokotirajuća zarada u dogovoru sa poslodavcem
- Ugovor o radu na određeno ili neodređeno vreme
-Ugovor o privremeno povremenim poslovima za penzionisana lica
Napomena:
Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 011/26 83 486; 064 126 00 55
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 54 puta