0

Aplikacija

Prodavačica/c- Kasirka/r- Rad na delikatesu Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 08-11-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” koja zbog otvaranja novih prodajnih objekata radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:
Prodavačica/c- Kasirka/r- Rad na delikatesu
Mesto rada: Beograd -više lokacija (Banovo Brdo, centar grada-Bajlonijeva pijaca, Voždovac, Bežanijska Kosa)
Opis poslova:
 Pretežno rad na kasi
 Rad na delikatesu
 Briga o prijemu, skladištenju, izlaganju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
 Briga o trajnosti i ispravnosti proizvoda
 Briga o tačnosti istaknutih cena i njihova primena
 Direktno posluživanje i pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
 Ostala zaduženja po nalogu poslodavca

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
 III/IV stepen stručne spreme
 Poznavanje rada u prodaji, poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
 Ljubaznost, pedantnost, urednost, brzina u radu
Nudi se:
• Ugovor o radu na neodređeno vreme;
• Početna zarada od 45.000,00 dinara plus bonusi
• Osmočasovno radno vreme u II smene
• Ponedeljak slobodan dan
• Obezbeđena obuka
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 064/126-00-55 (viber)

Oglas je aktuelan 15 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 47 puta