3

Aplikacija

TOČILAC Puno radno vreme

na Euro Petrol u Senta (Poslato na 25-11-2019)

Kompanija Euro Petrol raspisuje oglas za poziciju
PRODAVAC NAFTNIH DERIVATA (TOČILAC)
Mesto rada: Subotica
Broj izvršilaca: 1 (jedan)

Opis poslova:
• Vrši prodaju i točenje goriva i gasa u automobile
• Vrši prodaju gasa u bocama za domaćinstvo
• Vrši prodaju ostale robe iz asortimana
• Nudi i prodaje robu kupcima, koristi unakrsnu prodaju, naglašava proizvode na akciji
• Vrši prijem robe na BP prema važećim uputstvima i odgovoran je za pravilno sprovođenje tog postupka
• Obavlja poslove naplate
• Održava čistoću aparata za točenje i okolinu (čistoću prilaza, piste, parking BP i uslužnih aparata) vodeći računa o protivpožarnim merama i o svim eventualnim nepravilnostima u radu točionog aparata obaveštava Poslovođu BP
• Pruža dodatne usluge kupcima: briše vetrobrane, doliva ulje, antifriz, tečnost za vetrobrane
• Kontroliše da li je natočeno gorivo plaćeno, odgovara u punom iznosu, ako se gorivo ne naplati

Uslovi:
III/IV stepen stručne spreme
Radno iskustvo poželjno, ali nije uslov
Rad na fiskalnoj kasi – prednost, ali nije uslov
Posedovanje sertifikata iz protivpožarne zaštite – prednost, ali nije uslov
Rad u smenama i noćni rad

Skoro postavljeni poslovi Euro Petrol

Pregledano: 616 puta