0

Aplikacija

Građevinski inženjer, projektant metalnih fasadnih konstrukcija Puno radno vreme

na Ingenieur Plan u Novi Sad (Poslato na 02-12-2019)

Biro za projektovanje i inženjering raspisuje konkurs za radno mesto: Građevinski inženjer, projektant metalnih fasadnih konstrukcija

Više izvršilaca

Opis posla:
projektovanje fasadnih sistema (prozora, vrata, ventilisanih,aluminijumskih, staklenih i čeličnih fasada)
izrada radioničkih crteža
izrada statičkih proračuna
komunikacija sa investitorima
rad sa inostranim tržištem

Uslovi:
dobro poznavanje: AutoCAD
preciznost,urednost i posvećenost poslu

Prednost (nije obavezno):
znanje ili poznavanje nemačkog jezika
radno iskustvo u projektovanju fasadnih sistema
radno iskustvo u projektovanju i izrada radioničke dokumentacije za metalne konstrukcije
poznavanje sledećih programa LogiKal, Athena, BIM, programi za 3D modelovanje
poznavanje programa za analizu uticaja u konstrukcijama

Nudimo:
rad u mladom perspektivnom timu
obuka potencijalnih kandidata
fiksno radno vreme
ugovor na neodređeno
mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Prijava na: info@iplan.co.rs

Skoro postavljeni poslovi Ingenieur Plan

Pregledano: 64 puta