0

Aplikacija

Administrativni radnik/ca Puno radno vreme

na ZORAN JOVIĆ PR JAVNI IZVRŠITELj u Subotica (Poslato na 04-12-2019)

ZORAN JOVIĆ
PR JAVNI IZVRŠITELj
24000 Subotica, Trg cara Jovana Nenada 15/4
e-mail: izvrsiteljsubotica@gmail.com

Administrativni radnik
na određeno vreme do povratka odsutnog radnika

Opis posla: vođenje evidencije predmeta, unos predmeta u elektronske upisnike; unos povratnica i dostavnica u aplikaciji, kao i ulaganje istih u predmete; unos podnesaka i drugih pismena u aplikaciju i ulaganje istih u predmete; ažuriranje spisa; ekspedicija pismena; komunikacija sa strankama, sudovima i drugim organima; poslovna korespondencija.

USLOVI: IV stepen stručne spreme pravno-birotehnička škola, gimnazija ili ekonomska škola; napredno znanje rada na računaru, vozačka dozvola B kategorije, praktično znanje poslovne korespodencije, znanje mađarskog jezika na srednjem nivou. Poželjno iskustvo na istim ili srodnim poslovima. Slanje biografija na imejl. Oglas je otvoren do 06.12.2019. godine.

Pregledano: 115 puta