22

Aplikacija

Saradnik menadžera proizvodnje Puno radno vreme

na Shinwon doo u Niš (Poslato na 09-12-2019)

Shinwon doo, Niš

Radna Zona Donje Međurovo bb
18250 Novo Selo, Srbija

Za radno mesto Saradnika menadžera u službi proizvodnje žice

Opis posla:
• Izrada nedeljnog plana proizvodnje
• Izrada dnevnog izveštaja o proizvodnji
• Mesečni popis robe, materijala, rezervnih delova i potrošnog materijala i unošenje podataka u YWPS program
• Kontrola matrica i izdavanje
• Unošenje podataka iz proizvodnje i plana proizvodnje u POP sistem
• Trening radnika
• Izrada trebovanja za nedovršenu proizvodnju
• Izrada nedeljnog i mesečnog izveštaja proizvodnje
• Knjiženje proizvodnje
• Ispitivanje ispravnosti mikrometra
• Organizacija radnika i evidencija radnog vremena

Uslovi rada i ostali uslovi:
• Diplomirani inženjer mašinskog ili Elektronskog fakulteta ili diplomirani ekonomista
• Nivo poznavanja engleskog jezika minimum B2
• Dobro poznavanje rada u Excelu
• Komunikativna, odgovorna i vredna osoba

Ako ste zainteresovani da budete deo Shinwon kompanije, možete poslati svoj CV na engleskom jeziku sa podatkom o prosečnoj oceni u toku studiranja do 13.12.2019. godine, na mejl adresu: mila.golubovic@yura.co.kr
Rok za dostavljanje prijava je
13.12.2019.

Skoro postavljeni poslovi Shinwon doo

Pregledano: 1298 puta