0

Aplikacija

Fizički radnik Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 09-01-2020)

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resorsa, za svog renomiranog klijenta PATENTING DOO radi potražnju za radnicima na poziciji:

Fizički radnik

Lokacija rada: Beograd

Opis posla:
Fizički radnik na poslovima utovara i istovara robe
Farbanja
Kao i za rad na terenu – industrijska čišćenja.

Uslovi rada:
Završena osnovna i srednja škola.
Poželjna vozačka dozvola B kategorije.
Radno iskustvo nije neophodno.

Nudi se:
Rad na neodređeno vreme
Visokokotizirajuća zarada u dogovoru sa poslodavcem
Radno vreme od 8h dnevno.

Napomena:
Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

hr@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:
011/3757-711
063/8431-658

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 119 puta