2

Aplikacija

Metalostrugar Puno radno vreme

na RADIJATOR INŽENjERING DOO u Kraljevo (Poslato na 09-01-2020)

RADIJATOR INŽENjERING DOO, Kraljevo
Adresa poslodavca: Živojina Lazića Solunca 6, 36000 Kraljevo

Mejl adresa: radijator@radijator.rs

Kontakt telefon: 036/399140

Uslovi rada i ostali uslovi:

III i IV ccc, srednje obrazovanje tehničke struke u trogodišnjem ili četvorogodišnjem trajanju,
sa ili bez radnog iskustva;
neophodna je zdravstvena sposobnost za obaljanje ovih poslova.
Opis poslova: samostalno vrši mašinsku obradu na strugu radnih komada po radnom nalogu , uz obavezu poštovanja propisa bezbednosti i zdravlja na radu; priprema materijal za rad; stara se o ispravnosti i vrši sitne popravke alata; u radu dosledno primenjuje postupke sistema kvaliteta; učestvuje u izvršavanju zadataka u prozivodnom procesu; učestvuje u kontroli kvaliteta pri izradi metalnih elemenata; podešava i priprema mašinu za rad; drugi slični poslovi.
Zainteresovan kandidati, biografiju sa listom referentnih poslova mogu da proslede elektronskim putem ili lično na adresu poslodavca.

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor

Rok važenja
08.02.2020.

Skoro postavljeni poslovi RADIJATOR INŽENjERING DOO

Pregledano: 434 puta