9

Aplikacija

Pomoćni radnik Puno radno vreme

na RADIJATOR INŽENjERING DOO u Kraljevo (Poslato na 09-01-2020)

RADIJATOR INŽENjERING DOO, Kraljevo
Adresa poslodavca: Živojina Lazića Solunca 6, 36000 Kraljevo

Mejl adresa: radijator@radijator.rs

Kontakt telefon: 036/399140

Uslovi rada i ostali uslovi:

I sss; sa ili bez radnog iskustva;
neophodna zdravstvena sposobnost za obravljanje ovih poslova.

Opis poslova: ručni utovar i istovar robe i delova; prevoz materijala ručnim paletarom; pakovanje i sortiranje robe i materijala; drugi slični poslovi.

Zainteresovani kandidati, biografiju sa listom referentnih poslova mogu da proslede elektronskim putem ili lično na adresu poslodavca.

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor

Rok za dostavljanje prijava je
08.02.2020.

Skoro postavljeni poslovi RADIJATOR INŽENjERING DOO

Pregledano: 630 puta