0

Aplikacija

Bravar Puno radno vreme

na RADIJATOR INŽENjERING doo u Kraljevo (Poslato na 09-01-2020)

RADIJATOR INŽENjERING doo, Beograd
Adresa: Živojina Lazića Solunca 6, 36000 Kraljevo

Mejl: radijator@radijator.rs

Telefon: 036/399-140

Uslovi: III sss , bravar; radno iskustvo nije obavezno; neophodna zdravstvena spososbnost za obavljanje ovih poslova.

Opis posla: upoznavanje sa tehničkom dokumentacijom; izrada sklopova i podsklopova čeličnih konstrukcija prema tehničkoj dokumetnaciji; izrada naprava za pakovanje sklopova i podsklopova čeličnih konstrukcija; kontrola izrađenih sklopova i podsklopova čeličnih konstrukcija; drugi slični poslovi.

Ukoliko ste zainteresovani za pozicije i vaš profil odgovara navedenim kriterijumim, pošaljite CV i listom referentnih poslova elektronskim putem ili lično u prostorijama firme.

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor.
Rok za dostavljanje prijava je
08.02.2020.

Skoro postavljeni poslovi RADIJATOR INŽENjERING doo

Pregledano: 522 puta