3

Aplikacija

Rukovalac na presama Puno radno vreme

na RADIJATOR INŽENjERING DOO u Kraljevo (Poslato na 09-01-2020)

RADIJATOR INŽENjERING DOO, Kraljevo
Adresa poslodavca: Živojina Lazića Solunca 6, 36000 Kraljevo

Mejl adresa: radijator@radijator.rs

Kontakt telefon: 036/399140

Uslovi rada i ostali uslovi:

III ili IV sss , srednje obrazovanje tehničke struke u trogodišnjem ili četvorogodišnjem trajanju;
sa ili bez radnog iskustva;
neophodna zdravstvena sposobnost za obavljanje ovih poslova.

Opis poslova: priprema radnih komada za savijanje; savijanje i utiskivanje isečenih delova saglasno tehničko-tehnološkoj dokumetnaciji i vrši kontrolu savijenih i utisnutih delova i proveru njihove usaglašenosti sa tehničkim crtežom; odlaganje savijenih (utisnutih) delova na palete; vrši proveru stanja alata , pomoćnog i kontrolnog pribora i održavanje istog; periodičnu proveru podmazanosti mašine i blagovremeno podmazivanje; drugi slični poslovi.
Zainteresovani kandidati, biografiju i listu referentnih poslova mogu da pošalju elektronskim putem ili da dostave lično na adresu poslodavca.

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor

Rok za dostavljanje prijava je
08.02.2020.

Skoro postavljeni poslovi RADIJATOR INŽENjERING DOO

Pregledano: 677 puta