1

aplikant

Vozač u međunarodnom saobraćaju Puno radno vreme

na Partners and Orka u Pančevo (Poslato na 09-01-2020)

Partners&Orka, agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta “Transportkomerc – Pančevo”, firma koja se bavi transportom tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Vozači E kategorije

Veći broj izvršioca

Pančevo

Opis posla: – Transport tereta u domaćem i medjunarodnom saobraćaju

- Manipulisanje kipera, šlepera i kamiona sa ceradom

- Preuzimanje prevozne dokumentacije

- Priprema vozila

- Izveštavanje o prevozu

Uslovi rada: – SSS – Vozačka dozvola E kategorije – Godinu dana skustva u domaćem i međunarodnom saobraćaju

Nudi se: – Ugovor o radu

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 522 puta