0

Aplikacija

Vozači E kategorije Puno radno vreme

na Partners and Orka u Pančevo (Poslato na 09-01-2020)

Partners&Orka agencija za zapošljavanje, iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta “Transportkomerc-Pančevo” koja se bavi transportom u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi potražnju, za radnicima na poziciji:

Vozači E kategorija

Veći broj izvršioca

Lokacija rada: Pančevo

Opis posla:
-Transport tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju
-Manipulisanje kipera, šlepera i kamiona sa ceradom
-Preuzimanje prevozne dokumentacije
-Priprema vozila
-Izveštavanja o prevozu

Uslovi rada:
-SSS
-Vozačka dozvola E kategorije
-Godinu dana iskustva u međunarodnom saobraćaju

Nudi se:
-Ugovor o radu
-Svi benefiti iz radnog odnosa
-Stimulativna zarada

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

069/86-75-000

ili na e-mail adresu:
nenadtkpa@gmail.com

Oglas je aktuelan 30 dana od postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 513 puta