2

Aplikacija

Konobar u dečijoj igraonici Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 09-01-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Iz Beograda dečiju igraonicu radi zakup oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji:
Konobar/ica u dečijoj igraonici
Mesto rada: Dorćol, Beograd

Opis posla:
• Priprema i posluživanje hladnih i toplih napitaka
• Dočekivanje i ispraćaj gostiju

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Iskustvo je poželjno na istim ili sličnim poslovima ali nije neophodno
• SSS- ugostiteljski tehničar (poželjno )
• Komunikativna, motivisana i odgovorna osoba

Poslodavac obezbeđuje:
• Dnevnicu od 1500 rsd
• Ugovor o radu
• Radno vreme 8h
• Prijatno radno okruženje
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:
064/1260055
011/2683486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 227 puta