0

Aplikacija

Noćni čuvar Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 13-01-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Preduzeće koje se bavi proizvodnjom i ugradnjom opreme za skladišta, gradjevinskom bravarijom i proizvodnjom protivpožarnih i sigurnosnih vrata, radi potražuju radnika za radno mesto na poziciji:
NOĆNI ČUVAR
-Mesto rada: Beograd, fabrika
-Opis posla:
Potrebni radnici za fizičko čuvanje objekta fabrike u Beogradu koji će rad obavljati u noćnoj smeni.
-Radno vreme: puno radno vreme
-Nudi se:
ugovor o radu na neodredjeno vreme
rad u noćnoj smeni
visokokotirajuća zarada u dogovoru sa poslodavcem
-Uslovi : Obavezno radno iskustvo minimum 1 godina
Kandidati prijave mogu poslati na mejl: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 35 puta