0

Aplikacija

NANNY-BABYSITTER (DADILJA) Inostranstvo

na Euro Focus 011 doo u Dubai, Ujedinjeni Arapski Emirati (Poslato na 13-01-2020)

Agencija Euro Focus 011, za svoje klijente iz Dubaija i Abu Dabija potražuje kandidatkinje za radno mesto:

NANNY-BABYSITTER (DADILJA)

Opis posla:

Da se stara o deci
Da decu kupa, hrani i pomaže im pri oblačenju
Bude Live-in Nanny deci
Stara se da deca budu u dobrom zdravstvenom stanju
Pomaže deci u svakoj prilici
Uči i nadgleda decu
Priprema preparate i menja pelene
Animira decu, planira i vodi njihove obrazovne aktivnosti, uključujući čitanje, pevanje i igranje
Daje deci prepisane lekove i vitamine
Poseduje pozitivan i smiran pristup, bude ljubazna ali čvrsta, bude pouzdana, poštena, diciplinovana i strpljiva
Dadilja će obično ima širu nadležnost koja uključuje brigu o zdravlju, sigurnosti i opštem blagostanju dece.

Profil kandidata:

SSS
Poželjno da kandidatkinja ima završenu medicinsku školu ili
odgovarajući sertifikat o osposobljenosti za poslove rada sa decom, ali nije uslov
Obavezan napredni nivo znanja engleskog jezika
Obavezno prethodno radno iskustvo u radu s decom (ne mora biti formalno)
Pouzdanost, sistematičnost i odgovornost u radu
Spremnost za boravak i rad u UAE na duži vremenski period
Obavezan važeći pasoš Republike Srbije

Uslovi rada:

Ugovor o radu na 6 meseci, godinu dana ili dve godine
Zarada: 1000-1200 USD (zarada može biti veća ukoliko kandidat poseduje relevantno iskustvo na ovima poslovima i/ili je po struci medicinska sestra/vaspitač)
Obezbeđen smeštaj
Obezbeđena ishrana
Obezbeđena radna Visa
Obezbeđena avionska karta Beograd-Dubai/Abu Dabi
Slobodan jedan dan sedmično
Obezbeđen godišnji odmor (30 dana godišnje)

Zaintreresovani kandidati svoje radne biografije na engleskom jeziku i sa fotografijom mogu dostaviti na:

euro.focus011@gmail.com

Informacije na telefon: +381638267495 (Viber, WhatsApp)

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Euro Focus 011 doo

Pregledano: 55 puta