1

aplikant

Radnik na prijemu i pakovanju porudžbina nakita m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 14-01-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi prodajom nakita, radi potražnju za radnicima.
Pozicija: Radnik na prijemu i pakovanju porudžbina nakita m/ž
Broj izvršilaca: 6
Mesto rada: Beograd, Autokomanda
Opis posla:
• Prijem porudžbina nakita
• Priprema porudžbina nakita za slanje kupcima
• Vođenje kompjuterske evidencije o narudžbinama
• Rad sa korisnicima usluga
Uslovi:
• SSS do VSS
• Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Obuka kandidata koji su bez radnog iskustva
• Poznavanje rada na računaru
• Spremnost za rad pod pritiskom
• Komunikativnost
• Spremnost za timski rad
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Platu od 40 000rsd i druge benefite zagarantove zakonom
• Radno vreme od 13:00 do 20:00
• Redovnost isplate zarade
• Mogućnost napredovanja
• Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Više informacija možete dobiti na telefone radi zakazivanja intervjua sa poslodavcem:
064 126 00 55
060 33 13 666

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za rad na duži vremenski period prijave dostavljaju preko elektronske poste i saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 126 puta