1

aplikant

Operater na uplatnom mestu Puno radno vreme

na Meridian u Cela Srbija (Poslato na 15-01-2020)

Meridian je svetska kompanija koja se bavi priređivanjem igara na sreću. U korak smo sa vremenom, te možemo da se pohvalimo da smo najinovativnija firma u regionu u ovoj oblasti. Brojimo preko 1000 zaposlenih i rastemo svakodnevno. Kao lideri na tržištu konstantno diktiramo pravac i razvoj ove industrije.

Potrebni su nam:

Operateri na uplatnom mestu

Opis posla:
Prijem, uplata i isplata dobitnih tiketa
Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za uslove i način igranja
Rad na aparatima
Staranje o bezbednosti novčanih sredstava i opreme za rad na uplatnom mestu

Uslovi:
Minimum srednja stručna sprema
Poznavanje rada na računaru
Komunikativna, lojalna, ljubazna i timski orijentisana osoba
Kandidat ne sme biti krivično gonjen ili osuđivan

Nudimo:
Rad u mladom i dinamičnom kolektivu
Šanse za konstantno napredovanje i usavršavanje
Rad na neodređeno vreme
Finansijsku stabilnost korporacije
Zarada preko 50.000 dinara mesečno

Pregledano: 783 puta