0

Aplikacija

Bravar; CO2 zavarivač Puno radno vreme

na MITROMONT PR u Subotica (Poslato na 16-01-2020)

MITROMONT PR
Sremska Mitrovica, Palanka 1
tel. 062/641-193, 066/9421-117
e-mail: mitromont@yahoo.com

Bravar
na određeno vreme (30 meseci) za rad u Subotici
7 izvršilaca

Opis posla: izrada delova vagona.

USLOVI: neophodno radno iskustvo u traženom zanimanju. Posebna znanja i veštine: neophodno elementarno poznavanje tehničkih crteža, poželjno znanje rada sa brenerom ili grejanje - ispravljanje limova. Ostali uslovi rada: obezbeđen prevoz, smeštaj i ishrana, dužina radnog vremena 10 sati dnevno, terenski rad. Trajanje konkursa: do popune. Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem mejla ili da se jave na kontakt telefon poslodavca, osoba za kontakt: Radosav Nikolić.

CO2 zavarivač
za rad u Subotici, na određeno vreme (30 meseci)

USLOVI: neophodno radno iskustvo u traženom zanimanju. Ostali uslovi rada: obezbeđen prevoz, smeštaj i ishrana, dužina radnog vremena 10 sati dnevno, terenski rad. Trajanje konkursa: do popune. Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem mejla ili da se jave na kontakt telefon poslodavca, osoba za kontakt: Radosav Nikolić.

Skoro postavljeni poslovi MITROMONT PR

Pregledano: 116 puta