3

Aplikacija

Admionistrativni radnica Puno radno vreme

na Sweet Choice u Beograd (Poslato na 22-01-2020)

Administrativni radnik
Beograd, Zemun
Opis poslova:
• Vođenje svih administrativnih poslova firme u smislu prateće dokumentacije za prodajni proces: otpremnice, fakture, vođenje radnih naloga servisa, obračun istih
• Evidencija i knjiženje izlaznih u ulaznih računa
• Komunikacija sa računovodstvenim servisom
• Komunikacija sa klijentima i partnerima;
• Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
• Administrativna podrška zaposlenima;
• Redovno ažuriranje i arhiviranje dokumenata;
• Kontroliše ispravnost i ažurno vodi poslovnu dokumentaciju u svom domenu;
• Pridržavanje i rad prema definisanim procedurama, uputstvima i pravilnicima
Uslovi prijave na konkurs:
• Srednja ili VSS stručna sprema, poželjno ekonomskog usmerenja
• Odlično poznavanje rada na računaru MS Office paketa, sa naglaskom na Excel.
Potrebna znanja i veštine:
• Odlično razvijene organizatorske sposobnosti, sposobnost „multi tasking“-a obavezna
• Spremnost na rad u dinamičkom okruženju.
• Izražena odgovornost, preciznost i ažurnost u radu;
• Razvijen timski duh i fleksibilnost;
• Dobre organizacione sposobnosti
Mozete poslati svoj CV na mejl contact@sweetchoice.rs ili na broj telefona 063/1115630
Nalazimo se u Zemunu, naselje Altina.

Skoro postavljeni poslovi Sweet Choice

Pregledano: 575 puta