12

Aplikacija

Električar Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija (Poslato na 27-01-2020)

Električar / Inostranstvo

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti zapošljavanja i ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta firmu iz Slovenije, koja se bavi elektro instalacijama, potražuje kandidate za rad na poziciji:

Pozicija: Električar
Mesto rada:
- Slovenija/ kandidati bez EU dokumenata
- Nemačka/ prednost kandidati koji poseduju EU dokumenta,
mogućnost detašmana za lica bez EU dokumenata

Uslovi koje obezbeđuje poslodavac:
- Početna satnica 15eura / Nemačka
- Početna satnica 10eura / Slovenija
- Radno vreme 9 - 10h dnevno, subotom od 8 – 10h rada
- Pauza od 1h u toku radnog vremena
- Ugovor na godinu dana, sa mogućim produženjem ugovora i 3 meseca plaćenim probnim radom
- Redovna zarada do svakog 20. u mesecu za prethodni mesec
- Poslodavac refundira troškove puta
- Lekarski pregled kandidata
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Privremeni smeštaj

Opis posla:
- Elektroinstalacije požarnih i alarmnih sistema (slaba struja)
- Elektroinstalacije robotike i pneumatike (slaba struja)
- Montaža
- Priprema materijala
- Sređivanje gradilišta
- Vođenje evidencije o potrošnji materijala
- Naručivanje materijala
- Korišćenje i razumevanje tehničke dokumentacije

Uslovi rada koje kandidat treba da ispunjava:
- Obavezno radno iskustvo na poslovima električara – minimum 3 godine
- SSS ili VSS elektrotehničkog smera
- Za rad u Nemačkoj nivo (A2 - B1 nemačkog jezika) + kandidati koji imaju konverzacijski nivo nemačkog jezika imaju 2 eura bruto dodatak na zaradu
- Za rad u Sloveniji potreban osnovni nivo nemačkog jezika
- Sistematičnost u radu
- Poželjno je da kandidat bude uredan, da vodi računa o zaduženoj radnoj opremi
- Poslodavac obezbeđuje opremu za rad, ukoliko kandidat ne poseduje sopstvenu
- Odgovornost
- Temeljnost i preciznost
- Prednost vozačka dozvola B kategorije

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
info@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55
011 2683 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Napomena:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 502 puta