0

Aplikacija

Animator/ka u dečijoj igraonici Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 04-02-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Iz Beograda dečiju igraonicu radi zakup oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji:

Animator/ka u dečijoj igraonici

Mesto rada: Dorćol, Beograd

Opis posla:

· Animiranje i čuvanje dece u dečijoj igraonici

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

· Spretnost i okretnost

· Ljubav i strpljenje prema deci

· Iskustvo je poželjno na istim ili sličnim poslovima ali nije neophodno

Poslodavac obezbeđuje:

· Dnevnicu od 1200 rsd (part time)

· Prijatno radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

064/1260055

011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 66 puta