0

Aplikacija

Demonter polovnih vozila m/ž Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija, Nemačka (Poslato na 06-02-2020)

Firma “Montinst GmbH” koja se bavi montažom, trgovinom, izgradnjom, proizvodnjom i drugim uslugama u oblasti elektronike, radi zakup oglasnog prostora i zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

Demonter polovnih vozila sa ili bez EU dokumenata m/ž
Mesto rada: Slovenija, Nemačka

OPIS POSLA:
- Demontaža polovnih i havarisanih vozila
- Rad sa automehaničarskim i monterskim ključevima
- Korišćenje ručnog pribora za demontažu
- Precizno i odgovorno obavljanje svih zadataka u predviđenom roku

USLOVI RADA:
- SSS/VSS
- Minimum 2 godine radnog iskustva
- Obavezno posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
- Prednost imaju kandidati sa pasošem ili ličnom kartom neke od zemalja EU
- Spretnost sa priborom za rad za demontažu vozila

ZAPOSLENIMA SE NUDI:
- Mesečna zarada od 1200 do 1600 eura
- Plaćen probni radu u trajanju od 7 dana
- Ugovor o radu
- Izrada viza i radnih dozvola
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Smeštaj obezbeđen od strane poslodavca – soba ili apartman sa svom neophodnom opremom;
- Obezbeđena oprema i pribor za rad;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
+386 41 62 38 50

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 126 puta