1

aplikant

Serviser kotlova na gas, pelet, toplotnih pumpi, solarnih sistema Puno radno vreme

na IBG COEX d.o.o. u Stara Pazova (Poslato na 10-02-2020)

Opis posla i zaduženja:
Servisiranje i održavanje opreme za grejanje – gasnih i pelet kotlova/gorionika, elektro kotlova
Provera tehničke ispravnosti opreme, preventivno održavanje prema izdatim servisnim nalozima
Servisiranje opreme i rešavanje prijavljenih neispravnosti sistema
Programiranje i podešavanje opreme
Rad na terenu

Uslovi rada i ostali uslovi:

Vozačka dozvola ,,B” kategorije
Spremnost na prekovremeni rad
Spremnost za timski rad u dinamičkom okruženju
Želja za konstantnom edukacijom i usavršavanjem
Fleksibilnost, komunikativnost, pouzdanost, odgovornost

Ponuđene pogodnosti:

Rad u uspešnom radnom okruženju
Edukacija i konstantno usavršavanje
Dobra zarada
Stalno zaposlenje
Zainteresovani kandidati, radne biografije mogu da pošalju na e-mail adresu ivan@coex.rs

IBG COEX d.o.o.
Karađorđeva 15
22300 Stara Pazova
Tel: +381 22 313 003
Mob: + 381 62 225 211
Rok za dostavljanje prijava je
10.03.2020.

Pregledano: 1056 puta