6

Aplikacija

ELEKTRIČARI Inostranstvo

na Partners and Orka u Slovenija (Poslato na 14-02-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije koja se bavi proizvodnjom i izgradnjom električnih instalacija, potražuje radnike za radno mesto na poziciji:
Elekričar
Mesto rada: Slovenija
Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- Obavezno radno iskustvo minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima
- Odgovornost i preciznost
- Spremnost za rad na terenu
- Posedovanje EU papira poželjno, ali nije obavezno
Opis poslova:
- Izrada i postavka električnih instalacija u stambeno poslovnim objektima
- Vezivanje električnih ormarića
- Servisiranje i održavanje električnih postrojenja
Poslodavac obezbeđuje:
- Zaradu od 7 evra neto po satu
- Ugovor o radu od godinu dana (uz obavezu rada minimum 6 meseci)
- Smeštaj
- Bezbednost I zdravlje na radu, lekarski pregled
- Radne dozvole
- Rad od 4 nedelje, pa po potrebi i 1 nedelja povratka
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:
hr@partners-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije:
064 126 00 55
Napomena: Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 339 puta