0

Aplikacija

BARTENDER-MIXOLOGIST/veći broj izvršilaca posla Inostranstvo

na Partners and Orka u Malta, Valleta (Poslato na 19-02-2020)

Partners&Orka doo licencirana agencija za zapošljavanje i ljudske resurse za svog renomiranog klijenta, potražuje radnike za poziciju:
BARTENDER-MIXOLOGIST/veći broj izvršilaca posla

Mesto rada: Valleta, Malta

Restoran se nalazi na glavnom trgu prestonice Malte. Restoran je miks američke i mediteranske kuhinje sa širokim izborom viskija i drugih žestokih pića. U sklopu objekta postoje 3 outleta: Kafeterija, Bistro restoran i Whisky&Lounge bar.

OPIS POSLA:
Pravljenje alkoholnih i bezalkoholnih koktela;
Služenje pića;
Prezentovanje menija gostima;
Briga o poštovanju USPH standarda.

USLOVI KOJE KANDIDAT TREBA DA ISPUNJAVA:
Potrebno je odlično poznavanje engleskog jezika;
Znanje o pićima I bar kulturi;
Korišćenje barskih alata;
Iskustvo u pravljenju koktela;
Poznavanje brendova;
Up selling prodaja i 2-3 godine iskustva u lounge barovima sa 4* ili 5*, ili godinu dana rada u baru hotela visoke kategorije ili na kruzeru;
• Kandidat da nije biti osuđivan niti pod istragom
• Razvijene komunikacione veštine i profesionalnost
• Prednost imaju kandidati sa EU pasošem za kandidate koji ne poseduju EU dokumenta izrada radnih dozvola I viza

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE :
• Avio kartu i privremen smeštaj uz refundaciju od zarade
• Ugovor u trajanju od godinu dana sa opcijom produžetka sa probnim radom od 6 meseci
• Početnu satnicu od 5 evra + bakšiš u zavisnosti od kandidata i procene njegovog rada. Osigurano je povećanje od 1 evro po satu u toku trajanja ugovora
• Bezbednost I zdravlje na radu, opremu za rad, lekarski pregled
• Svaki zaposleni ima minimum 180 radnih sati mesečno

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave- CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitoska 14, Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.
E-mail adesa na koju se prosleđuju prijave je: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Bliže informacije se mogu dobit i na kontakt telefon 011/3611254 ili 064/1260055 (viber) u peridou od 9-16h, svakog radnog dana.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 182 puta