6

Aplikacija

Inženjer elektrotehnike Puno radno vreme

na Tesla sistemi doo u Beograd (Poslato na 27-02-2020)

Tesla sistemi doo, Beograd

Adresa: Dr Ivana Ribara 181A, Novi Beograd

Lice za kontakt: Marijana Manić, Tijana Zimonjić

Kontakt telefon: 011/ 711 45 35, 064/ 644 20 71

E-mail: info@tesla.rs

Opis posla: kompletan posao od sastavljanja ponuda, izvođenja do realizacije projekta

Mesto rada: Novi Beograd

Vrsta radnog odnosa: na neodređeno vreme

Obrazovanje: VI i VII nivo kvalifikacije – oblast elektrotehnike, nezavisno od smera

Radno iskustvo: minimum 36 meseci u traženom zanimanju

Dodatna znanja i veštine:

vozačka dozvola B kategorije – obavezno
poznavanje Auto CAD-a – poželjno
engleski jezik – poželjno

Ostali uslovi rada:

puno radno vreme
probni rad – 1 mesec

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem mejla; za dodatne informacije se mogu javiti na kontakt telefone poslodavca.

Rok važenja
26.03.2020.

Skoro postavljeni poslovi Tesla sistemi doo

Pregledano: 205 puta