0

Aplikacija

Radnik/ca na poslovima obezbeđivanja Puno radno vreme

na ManpowerGroup Srbija u Beograd (Poslato na 27-02-2020)

Opis posla

Cilj kompanije BELGRADE AIRPORT d.o.o. je da unapredi iskustvo putnika na aerodromu, poveća izbor destinacija i broj aviokompanija. Posebna pažnja usmerena je na podizanje nivoa kvaliteta usluge i komfora za putnike, u skladu sa najboljim praksama sa 46 aerodroma širom sveta kojima upravlja VINCI Airports – koncesionar Aerodroma Nikola Tesla Beograd. Kao deo velike međunarodne kompanije, pratimo svetsku praksu, stalno se usavršavamo i napredujemo, dodatno učvršćujući lidersku poziciju u regionu. Aerodrom Nikola Tesla je najveći aerodrom u Srbiji i prepoznatljivo čvorište u jugoistočnom delu Evrope, sa kojeg veliki broj avio-kompanija saobraća do 4 kontinenta.

Zahtevi:

• IV stepen stručne spreme

• Licenca za vršenje poslova privatnog obezbeđenja u skladu sa Zakonom o privatnom obezbeđivanju (sa ili bez nošenja oružja)

• Znanje engleskog jezika (A2 ili B1 nivo)

• Spremnost na rad u smenama

• Visok nivo lične odgovornosti, kao i svest o važnosti poštovanja procedura

Dužnosti:​

• Obavlja pregled lica metaldetektorskim vratima

• Obavlja ručni pregled putnika, ručnog prtljaga i stvari

• Kontroliše pristup lica i vozila na službenim prolazima, u putničkim čekaonicama

• Obavlja pregled čekaonice i avio mosta

• Sprečava unošenje zabranjenih predmeta

• Obavlja patrolne aktivnosti na aerodromu

• Obavlja obezbeđivanje aviona po posebnoj proceduri

Više informacija o uslovima i prijava na broj: 062/309-441

Skoro postavljeni poslovi ManpowerGroup Srbija

Pregledano: 97 puta