0

Aplikacija

Glavni sushi radnik Inostranstvo

na Kadus d.o.o. u Hvar, Hrvatska (Poslato na 28-02-2020)

Oglas GLAVNI SUSHI RADNIK

Za klijenta tražimo jednog izvršitelja za poziciju GLAVNOG SUSHI RADNIKA M/Ž.
Mjesto rada: Hvar

Opis poslova:
- Poznavanje šire ponude japanske kuhinje
- Priprema i kontrola svježine namirnica
- Održavanje higijene radne jedinice
- Sezonski posao

Uvjeti zaposlenja:
- SSS, prednost, ali nije uvjet dodatna školovanja
- Sklonost timskom radu
- Minimalno 5 godina iskustva u sličnim poslovima
- Prijave otvorene i za radnike iz regije

Nudimo:
- Osiguran smještaj i jedan obrok
- Stimulativna plaća
- Radnu dozvolu osigurava poslodavac

Prijave šaljite na : posao@kadus.hr ili se prijavite porukom/pozivom na 01/3632 309, 099 51 20 488 i 099 334 1229.

Skoro postavljeni poslovi Kadus d.o.o.

Pregledano: 199 puta