1

aplikant

A la carte kuvar Inostranstvo

na Kadus d.o.o. u Hvar, Hrvatska (Poslato na 28-02-2020)

Oglas A LA CARTE KUHAR

Provedite sezonu na najatraktivnijem otoku na Jadranu – na Hvaru! Tražimo iskusne kuhare spremne za sezonski rad unutar poznate grupacije hotela.

Opis poslova:
• Pripremanje obroka na osnovi menua i pazeći na normativ hrane.
• Kuhanje jela, priprema (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje predjela i jela po narudžbi, pazeći pri tome da ih blagajnik markira
• Kontroliranje kvalitete (prema utvrđenim standardima) izdanih jela.
• Čišćenje kuhinje nakon izdanog obroka.
• Izvršavanje i svih ostalih poslova koje mu naredi neposredni rukovodilac.
• Ispravnim rukovanjem doprinosi kvaliteti namirnica u skladištima hrane.
• Odgovoran za provedbu osobne kao i higijene radnog prostora i površina.
• Pravilno i savjesno koristi kuhinjski inventar, opremu i uređaje.
• Stalno se usavršava u struci i prti trendove u gastronomiji.
• Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu.

Uvjeti:
• Iskustvo u ugostiteljstvu preko godine dana
• Spremnost na timski rad
• Odgovornost i izdržljivost
• Praćenje trendova u gastronomiji

Nudimo:
• Plaćen obrok
• Omogućen smještaj
• Ugodna i dinamična radna okolina.

Prijave molimo šaljite uz životopis na: posao@kadus.hr, ili nas kontaktirajte na broj 099 334 1229.

Skoro postavljeni poslovi Kadus d.o.o.

Pregledano: 317 puta