2

Aplikacija

Konobar Inostranstvo

na Kadus d.o.o. u Hvar, Hrvatska (Poslato na 28-02-2020)

Oglas KONOBAR

Provedite sezonu na najatraktivnijem otoku na Jadranu – na Hvaru! Tražimo iskusne konobare spremne za sezonski rad unutar poznate grupacije hotela.

Opis poslova:

• Pospremanje sale i okolnih prostora za početak rada.
• Usluživanje gostiju sa hranom i pićima.
• Pripremanje rajona za posebne obroke, postavljanje stolove pazeći da potreban pribor (pribor za jelo, tanjuri i čaše) bude obrisan i pravilno postavljen.
• Primanje gostiju, vođenje na njihovo mjesto u rajonu.
• Primanje narudžbi, blokiranje u kuhinji i na registar kasu, te serviranje gostima, pazeći pri tome na pravilnost serviranja i jedan odrezak računa dostavlja gostima uz narudžbu.
• Naplaćivanje usluga.
• Prikupljanje inventara, spremanje stolova i stolica poslije svakog obroka, mijenjanje prljavih stolnjaka i sl.
• Briga oko inventara i briga oko zbrinjavanja razbijenog inventara preko šefa sale.
• Kontaktiranje sa kuhinjom u vezi vrste obroka radi spremanja sale.
• Spremanje prostorije šanka za serviranje.
• Rješavanje jednostavne reklamacije gostiju, te se ljubazno i pristojno ponaša prema gostima.
• Obračunavanje dnevnog utrošaka i novca.

Uvjeti:
• Iskustvo u ugostiteljstvu preko godine dana
• Spremnost na timski rad
• Odgovornost i izdržljivost
• Praćenje trendova u gastronomiji

Nudimo:
• Plaćen obrok
• Omogućen smještaj
• Ugodna i dinamična radna okolina.

Prijave molimo šaljite uz životopis na: posao@kadus.hr, ili nas kontaktirajte na broj 099 334 1229.

Skoro postavljeni poslovi Kadus d.o.o.

Pregledano: 467 puta