0

Aplikacija

Diplomirani gradjevinski inženjer Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 02-03-2020)

DIPLOMIRANI GRADJEVINSKI INŽENJER M/Ž MESTO RADA: BEOGRAD
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, partnera više renomiranih svetskih proizvodjača gradjevinske opreme koji se bavi isporukom, montažom i servisiranjem opreme u gradjevinarstvu, radi potražnju za radnikom na poziciji diplomirani gradjevinski inženjer.
Pozicija: Diplomirani gradjevinski inženjer M/Ž

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
• Pronalaženje novih klijenata i ugovaranje prodaje
• Isporuka i montaža opreme prema zahtevima klijenata
• Tehničko-komercijalna obrada ponuda
• Podrška prilikom učešća na tenderima
• Upravljanje i vođenje projekata
• Pružanje tehničke podrške kupcima

Uslovi:
• VII stepen stručne spreme – Diplomirani gradjevinski inženjer
• Poznavanje rada u MS office paketu i Autocad-u
• Aktivni vozač B kategorije
• Znanje engleskog ili nemačkog jezika
• Zdravstveno fizički i psihički sposoban za obavljanje poslova na visini
• Rad na terenu
• Poželjno radno iskustvo u prodaji.

Kompanija obezbedjuje:
• Ugovor o radu (Sa svim benefitima iz radnog odnosa)
• Mogućnost stalnog zaposlenja
• Pozitivno radno okruženje
• Mogućnost profesionalnog razvoja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 210 puta