1

aplikant

Magacioner Puno radno vreme

na Gala luks u Beograd (Poslato na 02-03-2020)

MAGACIONER potreban firmi koja se bavi proizvodnjim i prodajom sportske opreme.

OPIS POSLA:
· Utovar i istovar robe
· Prijem i izdavanje robe iz magacina
· Popis robe u magacinu
· Deklarisanje robe
· Pakovanje robe
· Preslaganje robe u magacinu
· Održavanje higijene magacina
· Briga o tehničkoj ispravnosti sredstava za utovar i vozila
· Prevoz robe putničkim, poluteretnim ili teretnim vozilom
· Radnik je materijalno zadužen za robu i opremu u veleprodajnom magacinu

USLOVI:
· Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimum 1 godina)
· Ne osudjivan krivično i prekršajno
· Minimum obrazovanja srednja stručna sprema
· Poznavanje rada na računaru
· Poželjno znanje engleskog jezika

TRAŽENE OSOBINE:
· Pouzdan
· Komunikativan
· Vredan
· Samoinicijativan
· Odgovoran
· Organizovan, spreman na prekovremeni rad

NUDIMO VAM:
· Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
· Mogućnost stalnog zaposlenja
· Pocetna plata 36.000 dinara
· Radno vreme (8 sati) 08:00h-16:00h, subota i nedelja slobodni dani

Vise informacija: 060/3541-582 060/090-4470 011/4250-525

Skoro postavljeni poslovi Gala luks

Pregledano: 140 puta