1

aplikant

Pomoćni magacioner Puno radno vreme

na Gala Luks u Beograd (Poslato na 04-03-2020)

Pomoćni magacioner potreban ozbiljnoj kompaniji koja ima dugogodišnju tradiciju u oblasti distribucije i prodaje vozila, originalnih auto delova i derivata- Rakovica

Opis posla

-Pomoćni poslovi u magacinu(Pomoć pri prijemu robe, kontrolisanju kvaliteta i kvantiteta robe, vršenju popisa robe i izdavanju robe)

Radno vreme

Pon-pet 8:30- 16:30

Subota 8:00- 12:00

Nedelja- slobodan dan

Uslovi

-Radno iskustvo poželjno
-Srednja stručna sprema

-Neosuđivan

Nudimo

-Redovnu platu

-Prijavu

-Prijatnu radnu atmosferu

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani

Više informacija na:

060/ 7140- 002, 011/ 4250- 523

Skoro postavljeni poslovi Gala Luks

Pregledano: 225 puta