0

Aplikacija

Portir- čuvar Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 05-03-2020)

Partner and Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svoga klijenta preduzeće koje se nalazi na lokaciji Novosadski put, Zemun- Beograd, koji za svoje potrebe potražuje radnika na poziciji portir-čuvar.

Potrebna dva izvršioca posla.

Lokacija rada Novosadski put 53, Zemun.

Uslovi rada su:
-SSS
-mogu konkurisati lica u penziji.

Opis posla:- vrši prijem stranaka i daje potrebna obaveštenja;
- nadgleda ulazak i izlazak lica,
- vodi evidenciju o ulasku i izlasku lica;
- kontroliše i nadzire rad alarmnog sistema, objekta, zaštićenog područja itd.;
- obaveštava nadležne službe u slučaju opasnosti;
- prima poštu i ostale pismene otpravke;
- prima telefonske pozive i usmerava vezu po pozivima.
Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 70 puta