1

aplikant

Recepcioner/Radnik na info pultu m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 05-03-2020)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, koji svojim klijentima vec duže vreme pruža usluge fizičko-tehničkog obezbeđenja na teritoriji Srbije, potražuje kandidate za radnu poziciju:
Recepcioner/Radnik na info pultu m/ž
Mesto rada: Beograd-centar
Opis posla:
Recepcijske usluge su sve zastupljenije u poslovnim zgradama gde klijenti kroz angažovanje recepcionera/hostesa praktično dobijaju više usluga (administrativni poslovi recepcije, deo fizičkog obezbeđenja, deo zaštite od požara) jer su izvršioci prošli osnovnu i specijalističku obuku u trening centru.
- Primena dogovorenih pravila ponašanja i procedura rada na recepciji,
-Rukovanje tehničkim uređajima i opremom koja se koristi tokom obavljanja svakodnevnog posla,
-Aktivno učestvovanje u operativnim i administrativnim poslovima koji su deo svakodnevnog/regularnog funkcionisanja objekta,
-Aktivno učestvovanje u rešavanju mogućih vanrednih situacija tokom radnog vremena, a sve u koordinaciji sa službom obezbeđenja.

Uslovi koje kandidat/kinja treba da ispunjava:
-SSS- VSS
-Poželjno radno iskustvo na sitim ili sličnim poslovima ali nije obavezno- obezbeđena obuka

Poslodavac obezbeđuje:
Radno vreme u turnusu: 12-24-48h
Početna zarada 174rsd/h, za noćni rad 26% veća zarada
Svi radnici su prijavljeni i obezbeđena im je kompletna uniforma za rad

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
• Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail zaposlenje@partners-orka.co.rs
• ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:
064/126 00 55
011/ 26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 73 puta